A r c h i d i e c e z j a   P o z n a ń s k a
image1 image2 image3

Parafialny zespół muzyczny

Parafialny zespół muzyczny powstał w marcu 2013 roku. Pierwotny skład zespołu tworzyło 5 osób grających oraz 15 osób śpiewających, które zadebiutowały w Niedzielę Palmową - 31 marca 2013r. 

Członkowie zespołu starają się dostosować repertuar do okresów liturgicznych, poprzez systematyczną pracę i wytrwałość w uczestnictwie w cotygodniowych próbach.

Działalność zespołu spotyka się z dużą aprobatą parafian.

Powiększyła się również o kilka osób grupa śpiewająca. Największym sukcesem jednak jest fakt, że grupę tworzą osoby bardzo zróżnicowana wiekowo. Śpiewają małe dzieci, młodzież oraz ludzie dorośli.

19 maja 2013r. po Mszy Św. z okazji 1 rocznicy Komunii Św. (Zielone Świątki) dla członków zespołu oraz ich rodzin zorganizowana została wycieczka do klasztoru Sióstr Urszulanek w Pniewach oraz byłego "Domu dziecka" w Otorowie. Celem było zwiedzanie ale i również odpoczynek na świeżym powietrzu, przy kawie i cieście. Dla dzieci zorganizowano gry i zabawy w rytmie muzyki. Popołudnie upłynęło w bardzo miłej atmosferze, a uczestnicy wycieczki mogli również skorzystać w sferze duchowej.

2023  Parafia pw. NMPiWS w Michorzewie - Archidiecezja Pozna__ska  globbers joomla templates